6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Božica Šolić (HDZ)

Šolić, Božica

Rođena je 15. veljače 1956. u Kupinečkom Kraljevcu (Zagreb). Završila je Srednju ekonomsku školu u Zagrebu (SSS – stručna referentica). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

06.01.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjenici zastupnice Marine Matulović Dropulić
  • prestankom mirovanja mandata zastupnice Marine Matulović Dropulić, mandat zamjenice zastupnice prestao je 6. siječnja 2011.

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: