6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Đurđa Adlešič (NZ)

Adlešič, Đurđa

Rođena je 18. travnja 1960. u Bjelovaru. Završila Pedagošku akademiju u Banjoj Luci (VŠS - nastavnica hrvatskog jezika). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započelo mirovanje mandata danom 11. siječnja 2008.; zamjenik zastupnice je Antun Korušec
  • zastupnici je prestalo mirovanje zastupničkog mandata 21. listopada 2010.
  • zastupnica je izabrana s liste Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske socijalno-liberalne stranke kao članica HSLS-a, ali je prilikom aktivacije zastupničkog mandata, 21. listopada 2010., započela obnašati dužnost kao nezavisna zastupnica

Stranačka pripadnost:

Klub zastupnika:

Izabrana:

  • lista Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: