6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Slavko Linić (SDP)

Linić, Slavko

Rođen je 19. rujna 1949. u Rijeci. Završio Ekonomski fakultet u Rijeci (VSS – diplomirani ekonomist). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: