6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Zvonimir Puljić (HDZ)

Puljić, Zvonimir

Rođen je 3. listopada 1947. u Splitu. Završio Fakultet strojarstva i brodogradnje u Splitu (VSS – diplomirani inženjer elektrotehnike). Preminuo 1. rujna 2009. u Bolu na Braču.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

01.09.2009.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • mandat zastupnika prestao je smrću, 1. rujna 2009. Dana 24. rujna 2009. zastupničku dužnost započeo je obnašati zamjenik zastupnika Ivan Škaričić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: