10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Danica Baričević (HDZ)

Baričević, Danica

Rođena je 17. srpnja 1972. u Mytlefordu, Australija. Završila DOBA Fakultet za primjenjive poslovne i društvene studije Maribor, Slovenija. (VSS - magistrica marketinga i prodaje).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Datum završetka mandata:

15.09.2021.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat 22. srpnja 2020. kao zamjenici zastupnika Andre Krstulovića Opare
  • zastupnici je prestao mandat 15. rujna 2021. povratkom izabranog zastupnika Andre Krstulovića Opare na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabrana:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske demokršćanske stranke

Izborna jedinica: