10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.-16.5.2024.)

Zoran Gregurović (HDZ)

Gregurović, Zoran

Rođen 19. listopada 1978. u Zagrebu. Završio Zdravstveno veleučilište Zagreb - Stručni studij radiološke tehnologije (VŠS - inženjer medicinske radiologije). 

Kontakt: 
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537 
Faks: 01/4569 314 
e-mail: klubhdz@sabor.hr 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

07.06.2023.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 7. lipnja 2023. kao zamjeniku zastupnika Anđelka Stričaka

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: