6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Anđelko Mihalić (HDZ)

Mihalić, Anđelko

Rođen je 5. srpnja 1959. u Varaždinu. Završio Građevinsko-tehničku školu u Čakovcu (SSS – građevinski tehničar). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

06.01.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • prestankom mirovanja mandata zastupnika Bože Biškupića, mandat zamjenika zastupnika prestao je 6. siječnja 2011.
  • zastupniku je započeo mandat 11. siječnja 2008. kao zamjeniku zastupnika Bože Biškupića

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: