10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.)

Marin Piletić (HDZ)

Piletić, Marin

Rođen 12. siječnja 1983. godine u Novskoj. Diplomirao na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (VSS - profesor hrvatskoga jezika i književnosti i povijesti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

18.06.2021.

Datum završetka mandata:

29.04.2022.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je mandat započeo 18. lipnja 2021. kao zamjeniku zastupnika Ivana Celjaka
  • zastupniku je prestao mandat dana 29. travnja 2022. podnošenjem ostavke na zastupničku dužnost 

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: