10. saziv Hrvatskoga sabora (22.7.2020.-16.5.2024.)

Tomislav Ćorić (HDZ)

Rođen je 17. studenoga 1979. u  Metkoviću. Završio Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu (VSS – doktor društvenih znanosti u polju ekonomije).

Kontakt: 
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537 
Faks: 01/4569 314 
e-mail: klubhdz@sabor.hr 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. srpnja 2020.; zamjenik zastupnika je Domagoj Ivan Milošević
  • zamjenica zastupnika od 25. lipnja 2021. je Majda Burić
  • zastupniku je prestalo mirovanje i započelo mirovanje mandata danom 10. svibnja 2022.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: