9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Emil Daus (IDS)

Daus, Emil

Rođen je 31. kolovoza 1977 u Puli. Završio Visoku pomorsku školu u Rijeci (VŠS - inženjer pomorskog prometa). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.12.2018.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat 14. prosinca 2018. kao zamjeniku zastupnika Borisa Miletića

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Istarskog demokratskog sabora, Primorsko goranskog saveza i Liste za Rijeku

Izborna jedinica: