5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Anton Peruško (SDP)

Peruško, Anton

Rođen je 6. travnja 1944. u Peruškima (Pula – Hrvatska). Završio Fakultet za pomorstvo i promet u Rijeci (VSS – diplomirani inženjer). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske i Istarskog demokratskog sabora

Izborna jedinica: