9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Ante Bačić (HDZ)

Bačić, Ante

Rođen je 16. siječnja 1984. u Splitu. Završio Integrirani studij prava na Pravnom fakultetu Sveučilišta u Splitu te Stručni studij poslovnog marketinga na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Splitu (VSS - magistar prava i VŠS - ekonomist).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

19.06.2017.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat dana 19. lipnja 2017. kao zamjeniku zastupnika Damira Krstičevića

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske demokršćanske stranke

Izborna jedinica: