5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Valter Poropat (IDS)

Poropat, Valter

Rođen je 24. kolovoza 1957. u Vinežu (Labin). Završio Elektrotehnički fakultet u Ljubljani (VSS – diplomirani inženjer elektrotehnike). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat 22. prosinca 2003. kao zamjeniku zastupnika Ivana Jakovčića  

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske i Istarskog demokratskog sabora

Izborna jedinica: