5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Ivica Maštruko (HNS)

Maštruko, Ivica

Rođen je 18. travnja 1940. na otoku Ugljanu. Diplomirao na Filozofskom fakultetu u Zadru (VSS - profesor; magistar društvenih znanosti; doktor socioloških znanosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

30.08.2005.

Datum završetka mandata:

01.03.2006.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • Dana 1. ožujka 2006. godine započelo je mirovanje zastupničkog mandata zastupnika Ivice Maštruka, a istim je danom započeo zastupnički mandat zamjeniku zastupnika Željku Kurtovu.
  • Zastupniku je započelo mirovanje zastupničkog mandata 22. prosinca 2003. godine, a istim je danom dužnost zamjenika zastupnika započeo obnašati zastupnik Željko Kurtov.
  • Dana 30. kolovoza 2005. godine zastupniku Ivici Maštruku prestalo je mirovanje zastupničkog mandata, a istim je danom prestao zastupnički mandat njegova zamjenika Željka Kurtova.

Izabran:

  • lista Hrvatske narodne stranke

Izborna jedinica: