6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Branko Vukelić (HDZ)

Vukelić, Branko

Rođen je 9. ožujka 1958. u Karlovcu. Završio Fakultet elektrotehnike i računarstva u Zagrebu (VSS - diplomirani inženjer elektrotehnike). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 11. siječnja 2008.; zamjenik zastupnika je Nedjeljko Strikić
  • zastupniku je prestalo mirovanje zastupničkog mandata danom 6. siječnja 2011.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: