7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Arsen Bauk (SDP)

Rođen je 7. veljače 1973. u Supetru na otoku Braču. Završio Prirodoslovno-matematički fakultet u Zagrebu (VSS - profesor matematike i informatike)

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 23. prosinca 2011.; zamjenik zastupnika je Mladen Marelić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: