6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Perica Bukić (HDZ)

Bukić, Perica

Rođen je 20. veljače 1966. u Šibeniku (Hrvatska). Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani ekonomist).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: