7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Damir Kajin (ID)

Kajin, Damir

Rođen je 3. veljače 1962. u Kopru (Slovenija). Završio Upravnu školu (SSS – upravni referent).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 1. svibnja 2014. prestao biti nezavisnim zastupnikom te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao član stranke Istarski demokrati
  • zastupnik je 3. siječnja 2013. prestao biti članom Istarskog demokratskog sabora te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao nezavisni zastupnik

Stranačka pripadnost:

Klub zastupnika:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: