5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Vesna Pusić (HNS)

Pusić, Vesna

Rođena je 25. ožujka 1953. u Zagrebu. Završila Filozofski fakultet u Zagrebu (VSS – profesorica sociologije i filozofije) Doktorica znanosti; sveučilišna profesorica. 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Hrvatske narodne stranke

Izborna jedinica: