9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Vesna Pusić (GLAS)

Pusić, Vesna

Rođena je 25. ožujka 1953. u Zagrebu. Završila Filozofski fakultet Sveučiliša u Zagrebu (VSS – profesorica sociologije i filozofije; doktorat s područja društvenih i humanističkih znanosti; sveučilišna nastavnica). 


 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnica je 26. srpnja 2017. prestala biti nezavisnom zastupnicom te je nastavila obnašati zastupničku dužnost kao članica stranke Građansko-liberalni savez
  • zastupnica je 12. lipnja 2017. prestala biti članicom Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata te je nastavila obnašati zastupničku dužnost kao nezavisna zastupnica

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke – liberalnih demokrata, Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: