9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Žarko Tušek (HDZ)

Tušek, Žarko

Rođen je 10. rujna 1981. u Zaboku. Završio je Visoko učilište Effectus (VŠS - stručni prvostupnik ekonomije).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: