7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Nikola Vuljanić (NZ)

Vuljanić, Nikola

Rođen je 25. lipnja 1949. u Karlovcu. Završio Filozofski fakultet u Zagrebu (VSS - profesor engleskog jezika i književnosti).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je obnašao dužnost zastupnika promatrača Hrvatskoga sabora u Europskom parlamentu od 16. ožujka 2012. do 1. srpnja 2013.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 1. srpnja 2013.; zamjenik zastupnika je Nenad Pleše
  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata danom 3. veljače 2015.
  • zastupnik je 16. veljače 2015. prestao biti članom Hrvatskih laburista - Stranke rada te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao nezavisni zastupnik

Stranačka pripadnost:

Nezavisni

Klub zastupnika:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatskih laburista - Stranke rada

Izborna jedinica: