4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Nevio Šetić (HDZ)

Šetić, Nevio

Rođen je 11. studenoga 1958. u Krmedu (Bale). Završio je Filozofski fakultet u Zadru; profesor povijesti i talijanskog jezika; magistar povijesnih znanosti.

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: