8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Slaven Dobrović (Most)

Rođen je 29. kolovoza 1967. u Zadru. Završio Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu gdje je magistrirao i doktorirao (dipl. ing. strojarstva - doktor tehničkih znanosti).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata 22. siječnja 2016.; zamjenik zastupnika je Marko Sladoljev

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica: