5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Slaven Letica (NZ)

Letica, Slaven

Rođen je 28. lipnja 1947. u Podgori (Hrvatska). Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani ekonomist). Doktor ekonomskih znanosti; sveučilišni profesor.

 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 10. veljače 2005. prekinuo sve veze sa Zagorskom demokratskom strankom, a 23. veljače 2005. sa Hrvatskom strankom prava. Od 22. prosinca 2003. do 23. veljače 2005. godine zastupnik je bio član Kluba zastupnika Hrvatske stranke prava.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske stranke prava i Zagorske demokratske stranke

Izborna jedinica: