5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Nikola Mak (NZ)

Mak, Nikola

Rođen je 18. studenoga 1937. u Čemincu (Hrvatska). Završio Pravni fakultet u Osijeku (VSS – diplomirani pravnik; umirovljenik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Zastupa manjinu:

austrijsku, bugarsku, njemačku, poljsku, romsku, rumunjsku, rusinsku, rusku, ukrajinsku, tursku, vlašku i židovsku

Izabran:

  • lista Njemačke narodnosne zajednice - Zemaljske udruge podunavskih Švaba u Hrvatskoj - Osijek

Izborna jedinica: