4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Darko Šantić (HNS)

Šantić, Darko

Rođen je 8. listopada 1945. u Karlovcu. Završio Pravni fakultet; dipl.iur. 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • od 2. veljače 2000. do 22. prosinca 2003. mijenjao zastupnika Radimira Čačića

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske seljačke stranke, Liberalne stranke, Hrvatske narodne stranke i Istarskog demokratskog sabora

Izborna jedinica: