5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Darko Šantić (HNS)

Šantić, Darko

Rođen je 8. listopada 1945. u Karlovcu (Hrvatska). Završio Pravni fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani pravnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • 24. svibnja 2004. zastupniku je započelo mirovanje mandata; od 26. svibnja 2004. započeo mandat zamjeniku zastupnika Nikoli Vuljaniću

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske narodne stranke

Izborna jedinica: