6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Neven Mimica (SDP)

Mimica, Neven

Rođen je 12. listopada 1953. u Splitu. Završio Ekonomski fakultet u Zagrebu (VSS – diplomirani ekonomist; magistar znanosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • potpredsjednik Sabora (od 20.02.2008. do 22.12.2011.)

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: