4. saziv Hrvatskoga sabora (2.2.2000. - 22.12.2003.)

Ingrid Antičević Marinović (SDP)

Rođena je 4. listopada 1957. u Zadru. Završila Pravni fakultet u Splitu (VSS – diplomirana pravnica; odvjetnica).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

02.02.2000.

Datum završetka mandata:

22.12.2003.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je mandat mirovao od 28. rujna 2001. do 22. prosinca 2003.; zamjenik zastupnice bio je Zoran Šimatović.

Stranačka pripadnost:

Izabrana:

  • lista Hrvatske socijalno-liberalne stranke i Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: