5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Ingrid Antičević Marinović (SDP)

Antičević Marinović, Ingrid

Rođena je 4. listopada 1957. u Zadru (Hrvatska). Završila Pravni fakultet (VSS – diplomirana pravnica). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • dana 23. prosinca 2003. zastupnica je, prestankom mirovanja zastupničkog mandata, nastavila obnašati zastupničku dužnost
  • zastupnici je započelo mirovanje zastupničkog mandata 22. prosinca 2003.

Stranačka pripadnost:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: