8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Josip Borić (HDZ)

Borić, Josip

Rođen je 23. listopada 1972. u Rabu. Završio Pedagošku akademiju u Rijeci (VŠS - nastavnik razredne nastave). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.01.2016.

Datum završetka mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zamjeniku je mandat započeo 22. siječnja 2016. kao zamjeniku zastupnika Antona Klimana

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice, Hrvatske seljačke stranke, Hrvatske stranke prava dr. Ante Starčević, Bloka umirovljenika zajedno, Hrvatske socijalno-liberalne stranke, HRAST-a - Pokreta za uspješnu Hrvatsku, Hrvatske demokršćanske stranke i Zagorske demokratske stranke

Izborna jedinica: