8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Tihomir Jakovina (SDP)

Jakovina, Tihomir

Rođen je 21. lipnja 1967. u Slavonskom Brodu. Završio Fakultet političkih znanosti u Zagrebu (VSS - univ. spec. politologije). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestalo mirovanje mandata dana 30. siječnja 2016.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 28. prosinca 2015.; zamjenik zastupnika je Damir Rimac

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata, Hrvatske stranke umirovljenika, Hrvatskih laburista - stranke rada, Autohtone - hrvatske seljačke stranke i Zagorske stranke

Izborna jedinica: