8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Nenad Livun (SDP)

Rođen je 8. studenoga 1985. u Zagrebu. Diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (VSS - sveučilišni magistar ekonomije). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

30.01.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započeo mandat 28. prosinca 2015. kao zamjeniku zastupnika Tomislava Sauche
  • zastupniku je prestao mandat 30. siječnja 2016. povratkom izabranog zastupnika Tomislava Sauche na zastupničku dužnost

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke - liberalnih demokrata, Hrvatske stranke umirovljenika, Hrvatskih laburista - stranke rada, Autohtone - hrvatske seljačke stranke i Zagorske stranke

Izborna jedinica: