9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Domagoj Hajduković (SDP)

Hajduković, Domagoj

Rođen je 4. lipnja 1981. u Osijeku. Završio Filozofski fakultet u Osijeku i Fakultet političkih znanosti u Zagrebu (VSS - profesor engleskog jezika i književnosti i povijesti, sveučilišni specijalist europskih studija).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske, Hrvatske narodne stranke – liberalnih demokrata, Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: