8. saziv Hrvatskoga sabora (28.12.2015. - 14.10.2016.)

Juro Martinović (PH)

Martinović, Juro

Rođen je 7. studenoga 1956. u Gornjem Vukšiću (Brčko, Bosna i Hercegovina). Završio Pravni fakultet u Mostaru (BiH). (VSS - diplomirani pravnik, odvjetnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

28.12.2015.

Datum završetka mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 7. srpnja 2016. prestao biti nezavisnim zastupnikom te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao član stranke Promijenimo Hrvatsku
  • zastupnik je 10. lipnja 2016. prestao biti članom Mosta nezavisnih lista te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao nezavisni zastupnik

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Mosta nezavisnih lista

Izborna jedinica: