7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Branko Bačić (HDZ)

Bačić, Branko

Rođen 7. lipnja 1959. u Dubrovniku. Završio Geodetski fakultet u Zagrebu (VSS - diplomirani inženjer geodezije).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

23.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je završilo mirovanje mandata danom 23. prosinca 2011.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 22. prosinca 2011.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice - Hrvatske građanske stranke

Izborna jedinica: