5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Luka Bebić (HDZ)

Bebić, Luka

Rođen je 21. kolovoza 1937. u Desnima (Kula Norinska; Hrvatska). Završio Agronomski fakultet u Sarajevu (VSS – diplomirani inženjer agronomije).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: