6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Luka Bebić (HDZ)

Bebić, Luka

Rođen je 21. kolovoza 1937. u Desnima (Kula Norinska). Završio Agronomski fakultet u Sarajevu (VSS – diplomirani inženjer agronomije). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

  • predsjednik Sabora

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: