6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Zoran Vinković (HDSSB)

Vinković, Zoran

Rođen je 30. siječnja 1966. u Đakovu. Završio Strojarski fakultet u Slavonskom Brodu. (VŠS - inženjer strojarstva). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

15.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 12. travnja 2011. mandat nastavio obnašati kao član Hrvatskog demokratskog saveza Slavonije i Baranje

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: