6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Josip Friščić (HSS)

Friščić, Josip

Rođen je 15. kolovoza 1949. u Subotici Podravskoj (Koprivnica). Završio prvi stupanj Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu (VŠS - ekonomist). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske seljačke stranke i Hrvatske socijalno-liberalne stranke

Izborna jedinica: