7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Marija Ilić (HSU)

Ilić, Marija

Rođena je 19. veljače 1945. u Belišću. Završila Upravnu školu "Dr. Ivan Ribar" u Osijeku (SSS - upravno-birotehnički administrator).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

13.12.2013.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnici je započeo mandat danom 13. prosinca 2013. kao zamjenici zastupnice Višnje Fortune

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: