9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016.)

Milan Kujundžić (HDZ)

Kujundžić, Milan

Rođen 27. travnja 1957. u Ivanbegovini kod Imotskog. Diplomirao te kasnije i doktorirao na Medicinskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu (VSS - doktor medicine, primarijus, sveučilišni nastavnik). 

Kontakt:
Klub zastupnika Hrvatske demokratske zajednice
Telefon: 01/ 4569 477; 01/4569 537
Faks: 01/4569 314
e-mail: klubhdz@sabor.hr 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 19. listopada 2016.; zamjenica zastupnika je Dragica Vranješ
  • zastupniku je prestalo mirovanje zastupničkog mandata dana 7. veljače 2020.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice i Hrvatske demokršćanske stranke

Izborna jedinica: