9. saziv Hrvatskoga sabora (14.10.2016. - 22.7.2020.)

Željko Raguž (HDZ)

Raguž, Željko

Rođen je 8. studenoga 1959. u Stocu (Bosna i Hercegovina). Završio je Pravni fakultet Sveučilišta u Mostaru, Bosna i Hercegovina (VSS - diplomirani pravnik). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

14.10.2016.

Datum završetka mandata:

22.07.2020.

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Prethodne dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: