6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Željka Antunović (SDP)

Antunović, Željka

Rođena je 15. rujna 1955. u Virovitici. Završila Fakultet za vanjsku trgovinu (VSS – diplomirana ekonomistica). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Stranačka pripadnost:

Prethodne dužnosti u saboru:

  • potpredsjednica Sabora (od 20.02.2008. do 22.12.2011.)

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabrana:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: