6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Božo Biškupić (HDZ)

Biškupić, Božo

Rođen je 26. travnja 1938. u Zagrebu. Završio Pravni fakultet u Zagrebu, magistrirao muzeologiju (VSS - diplomirani pravnik, magistar znanosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestalo mirovanje zastupničkog mandata danom 6. siječnja 2011.
  • zastupniku je započelo mirovanje mandata danom 11. siječnja 2008.; zamjenik zastupnika je Anđelko Mihalić

Stranačka pripadnost:

Dužnosti u saboru:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: