5. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2003. - 11.1.2008.)

Ivica Buconjić (HDZ)

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2003.

Datum završetka mandata:

11.01.2008.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • od 27. siječnja 2014. zamjenica zastupnika je Nevenka Majdenić  

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Hrvatske demokratske zajednice

Izborna jedinica: