6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Ivo Jelušić (SDP)

Jelušić, Ivo

Rođen je 10. listopada 1960. u Gornjoj Dubici (Bosna i Hercegovina). Završio Fakultet političkih znanosti u Zagrebu (VSS - diplomirani politolog). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Datum završetka mandata:

22.12.2011.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupniku je prestalo mirovanje zastupničkog mandata 19. lipnja 2010.
  • zastupniku je započelo mirovanje zastupničkog mandata 11. siječnja 2008.; zamjenik zastupnika je Bruno Kurelić

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: