6. saziv Hrvatskoga sabora (11.1.2008. - 22.12.2011.)

Marin Jurjević (SDP)

Jurjević, Marin

Rođen je 17. studenoga 1952. u Splitu. Završio Fakultet političkih znanosti (VSS – diplomirani politolog, magistar političkih znanosti). 

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

11.01.2008.

Stranačka pripadnost:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske

Izborna jedinica: