7. saziv Hrvatskoga sabora (22.12.2011. - 28.12.2015.)

Josip Kregar (Naprijed Hrvatska!)

Kregar, Josip

Rođen je 1. siječnja 1953. u Ogulinu. Završio Pravni fakultet u Zagrebu gdje je i doktorirao (VSS - doktor pravnih znanosti, sveučilišni profesor).

Početak obnašanja zastupničkog mandata:

22.12.2011.

Datum završetka mandata:

28.12.2015.

Promjene tijekom zastupničkog mandata:

  • zastupnik je 19. lipnja 2015. prestao biti nezavisnim zastupnikom te je nastavio obnašati zastupničku dužnost kao član stranke Naprijed Hrvatska! - Progresivni savez Ive Josipovića

Dužnosti u saboru:

Članstvo u međuparlamentarnim skupinama prijateljstva:

Izabran:

  • lista Socijaldemokratske partije Hrvatske - Hrvatske narodne stranke - Liberalnih demokrata - Istarskog demokratskog sabora - Hrvatske stranke umirovljenika

Izborna jedinica: